Kriolipolizė - Inovatyvios dietologijos centras

RIEBALŲ ŠALINIMAS ŠALČIU

Estetinis kūno kontūravimas klinikoje atliekamas nauju kriolipolizės aparatu „CLATUU ALPHA“. Kriolipolizė laikoma efektyviausia išeitimi, kada norima pašalinti nereikalingus riebalus neinvaziniu metodu (be chirurgo įsikišimo), nors efektas, parinkus tinkamą procedūrų skaičių, gali prilygti chirurginei intervencijai. 

Patentuota 360 laipsnių aušinimo sistema ir daugybė įvairių formų ir dydžių aplikatorių leidžia optimaliai pritaikyti ir apdoroti tikslines sritis. Apdorojamos šios sritys: dvigubas smakras, vidinė ir išorinė šlaunų pusės, keliai, liemuo, pilvas, šonai, rankos, sėdmenys ir nugara.

Kaip veikia CLATUU ALPHA?

Procedūros metu, riebalai naikinami pasitelkiant šaltį, reguliuojant temperatūrą, o per mėnesį jie iš organizmo pašalinami per limfinę sistemą ir kraujotaką, todėl rezultatas matomas ne iš karto, o tik vėliau. Procedūrų skaičius priklauso nuo paciento riebalinio audinio dydžio, indvidualių ypatumų, mitybos ir fizinio aktyvumo po procedūros.

Riebalinis sluoksnis

Riebalai, į kuriuos nukreipiamas "Clatuu Alpha", yra poodiniame sluoksnyje - riebalų sluoksnyje, esančiame tiesiai po oda ir sukeliančiame negražius iškilimus.

Riebalinio sluoksnio ir šalčio sąveika

Aplikatoriai įsiurbia dalį šio audinio ir jį atšaldo, taip selektyviai kristalizuodami riebalų ląsteles, nepažeisdami kitų audinių, pavyzdžiui, odos, nervų ar kraujagyslių.

Kristalizuoti riebalai

Susikristalizavusių ir apdorotas riebalų ląsteles organizmas suskaido ir pašalina per limfinę sistemą ir kraujotaką visam laikui.

Mažesnio tankio riebalinis sluoksnis

Likusios riebalų ląstelės yra mažiau tankio ir po 4-6 savaičių gali būti pakartotinai apdoroti, kad rezultatai būtų dar efektyvesni.

Kriolipolizės procedūros procesas

KŪNO ĮVERTINIMAS

Prieš atliekant procedūrą mūsų specialistas surinks jūsų medicininę informaciją, nufotografuos jus ir atliks matavimus.

GYDYTOJO KONSULTACIJA DĖL GYDYMO ZONŲ NUSTATYMO IR ŽYMĖJIMO

Konsultacija su mūsų specialistu padės nustatyti jūsų tikslines sritis, atsakyti jums rūpimus klausimus ir aptarti gydymo planą, kurie labiausiai atitiks jūsų tikslus. Prieš gydymą specialistas pažymės jūsų problemines sritis.

MATRICOS GELIO PAGALVĖLĖS NAUDOJIMAS

Ant odos uždedamas gelio padėkliukas, kad oda būtų apsaugota nuo užšaldančios aplikatoriaus temperatūros.

APLIKATORIUS UŽDEDAMAS ANT GYDOMOS SRITIES

Specialistas parinks tinkamą gydomai sričiai skirtą aplikatorių, kuri bus uždėta ant tikslinės srities ir užtikrins optimalius rezultatus.

PROCEDŪRA TRUNKA APIE 45-60 MIN.

Kai aplikatoriai bus uždėti, galėsite atsipalaiduoti ir užsiimti kita veikla, pavyzdžiui, skaityti knygą, naudotis mobiliuoju irenginiu arba tiesiog ilsėtis. Po pradinių vakumo ir vėsinimo pojūčių likusį gydymo laiką jausitės gana komfortabiliai.

MASAŽUOJAMA GYDOMOJI SRITIS

Baigus procedūrą, mūsų terapeutas švelniai masažuos gydomąsias zonas, kad suskaidytų išsikristalizavusias riebalų ląsteles ir pagerintų kraujotaką. Po procedūros galėsite tęsti savo dieną.

Procedūrą galima kartoti kas 4–6 sav. tai pačiai kūno sričiai.
Galimi šalutiniai reiškiniai po procedūros: trumpalaikės mėlynės, trumpalaikis raudonis, jautrumas.
Kontraindikacijos: nėštumas, rimti kepenų ar inkstų sutrikimai (nepakankamumas), alergija šalčiui, odos uždegiminės ligos. Specialistas konsultacijos metu įvertina ir venų bei kapiliarų būklę.

PASLAUGOS

MINI

900
700
  • 6 seansai

MIDI

1800
1350
  • 12 seansų

MAXI

2700
1900
  • 18 seansų

Kriolipolizė (kūno stangrinimas šalčiu)

1 zona (kai naudojamas vienas antgalis)€150,00
2 zonos (kai naudojami du antgaliai)€300,00
* reikalingą antgalių skaičių nustato specialistas konsultacijos metu

REGISTRACIJA

Dalia Petrauskienė
Gydytoja dietologė
Elena Atsuvienė
Bendrosios praktikos slaugytoja
Simona Šovaitė
Grožio specialistė
Kitos paslaugos

Onkologinės ligos