Riebalų šalinimas šalčiu - Inovatyvios dietologijos centras

Estetinis kūno kontūravimas klinikoje atliekamas nauju kriolipolizės aparatu „CLATUU ALPHA“. Kriolipolizė laikoma efektyviausia išeitimi, kada norima pašalinti nereikalingus riebalus neinvaziniu metodu (be chirurgo įsikišimo), nors efektas, parinkus tinkamą procedūrų skaičių, gali prilygti chirurginei intervencijai. 

Procedūros metu, riebalai naikinami pasitelkiant šaltį, reguliuojant temperatūrą, o per mėnesį jie iš organizmo pašalinami per limfinę sistemą ir kraujotaką, todėl rezultatas matomas ne iš karto, o tik vėliau. Procedūrų skaičius priklauso nuo paciento riebalinio audinio dydžio, indvidualių ypatumų, mitybos ir fizinio aktyvumo po procedūros.

Procedūra trunka apie 45–60 min., ją galima kartoti kas 4–6 sav. tai pačiai kūno sričiai. Galimi šalutiniai reiškiniai po procedūros: trumpalaikės mėlynės, trumpalaikis raudonis, jautrumas.

Kontraindikacijos: nėštumas, rimti kepenų ar inkstų sutrikimai (nepakankamumas), alergija šalčiui, odos uždegiminės ligos. Specialistas konsultacijos metu įvertina ir venų bei kapiliarų būklę.


Dalia Petrauskienė

Gydytoja dietologė

Bendrosios praktikos slaugytoja