Vitaminų injekcijos​ - Inovatyvios dietologijos centras

Lašinių terapiją į veną yra vienas efektyviausių gydymo būdų, norint atgauti energiją, gydant nuovargį, atstatant skysčių bei mikroelementų, elektrolitų bei vitaminų balansą. Intraveninės terapijos metu visos veikliosios medžiagos patenka tiesiai į kraują, todėl aplenkiamas virškinimo sistemos barjeras, kurio efektyvumą įsisavinant nustatyti labai sunku dėl invidualių organizmo savybių, lėtinių ligų, mikrobiotos funkcijos. Leisdami vitaminus ir mikroelementus tiesiai į veną užtikriname, kad tai ko reikia jūsų kūnui, pateks tiesiogiai į ląsteles, o poveikis bus maksimalus. Lašinės puikiai tinka atsistatymui po virusinių infekcinių ligų, tokių kaip gripas, covid-19.

Kaip atliekama intraveninė terapija?

  1. REGISTRACIJA. Susisiekite su mumis ir susitarsime vizito laiką;
  2. KONSULTACIJA. 2 dienų eigoje po registracijos su jumis susisieks gydytojas, trumpai konsultacijai. Konsultacijos metu gydytojas įvertins Jūsų sveikatos būklę ir rekomenduos tinkamiausią vitaminų ir mikroelementų kokteilį.
  3. PROCERDŪRA. Procedūros diena į jūsų veną įvedamas kateteris. Sulašinamas paskirtas vitaminų ir mikroelementų kokteilis. Trukmė priklauso nuo lašinės sudėties – kuo daugiau sudėtinių dalių yra lašinėje, tuo ilgiau gali užtrukti procedūra. Vidutiniškai tai užtrunka nuo 20 iki 90 min.

Siūlomi vitaminų ir mikroelementų kokteiliai:

CUKRINIAM DIABETUI

Tai lašinė skirta žmonėms sergantiems cukriniu diabetu. Lašinama tiokto rūgštis gerina metabolinius procesus, skatina ląsteles prisisotinti deguonimi, apsaugo nuo polineuropatijų ir cukrinio diabeto pažeidimų.
Rekomenduojamas 5 lašinių kursas. Galima ir vienkartinė terapija.

INTRAVENINIS GELEŽIES LAŠINIMAS
Tai lašinė skirta per mažiems geležies kiekiams kraujyje atstatyti, kai toks trūkumas patvirtintas kraujo tyrimais. Skiriama kai netoleruojama ir neveiksminga tabletinė geležies forma arba greitam geležies atstatymui. Rekomenduojama tik gydytojo skyrimu.

SKYSČIŲ ATSTATYMUI
Tai lašinė skiriama po užsitęsusio vėmimo, viduriavimo ar negalėjimo vartoti skysčių per burną. Elektrolitais prisotintas tirpalas padės greičiau atgauti jėgas, atstatyti kraujo rodiklius, kraujo spaudimą ir pagerins bendrą savijautą.

VIENO PREPARATO INJEKCIJOS

  • Vitamino B12 injekcija į raumenį
  • Vitamino B1, B6 injekcija į raumenį
  • Vitamino B1, B6, B12 injekcija į raumenį

Dalia Petrauskienė

Gydytoja dietologė

Bendrosios praktikos slaugytoja